Par mums

Reklāmas darbnīca „Astra lukss” savu darbību ir uzsākusi 2000. gadā.

Darbības laikā esam ieguvuši lielisku pieredzi reklāmas izgatavošanas jomā, pastāvīgi ieviešot jaunus risinājumus reklāmas ražošanā un pakalpojumu sniegšanā. Šī pieredze ļauj piedāvāt mūsu klientiem atbilstošākos risinājumus, ņemot vērā kvalitātes un finansiālos faktorus.

Reklāmas veidu klāstā ietilpst gaismas kastes, gaismas burti, baneri, planšetes, auto aplīmēšana, skatlogu aplīmēšana, nestandarta reklāmas konstrukcijas, stendi utt.

Gaismas kastes. Izgatavojam individuālas un standarta formas un izmēru gaismas kastes ar LED apgaismojumu, gan divpusējas gan vienpusējas.  Ekonomisks un pamanāms risinājums Jūsu biznesam, nodrošina labu redzamību gan dienā, gan tumšajā diennakts laikā.

Gaismas burti. Reprezentabls izkārtnes veids Jūsu uzņēmumam. Mēs apvienojam mūsdienu materiālu apstrādes tehnoloģijas ar prasmīgu roku darbu, lai iegūtu izcilu vizuālu rezultātu. Telpiski gaismas burti izgaismojas ar LED moduļiem, nodrošinot vienmērīgu burtu izgaismojumu un zemu elektrības patēriņu. Gaismas burtus ir iespējams izgaismot gan uz priekšu, gan uz pamatni. Konstruējam un paši izgatavojam arī nesošās metāla konstrukcijas.

Planšetes, baneri. Efektīvs un ekonomisks reklāmas veids. Planšetes un banerus iespējams papildināt ar apgaismes prožektoriem.

Piloni, gaismas stabi. Izgatavojam ilgmūžīgus gaismas un parastos pilonus un norādes. Ir iespējami dažādu formu un materiālu risinājumi. Šādu konstrukciju izgatavošana ir sarežģīta, taču to funkcionalitāte un redzamība vidē ir neatsverama.

Auto aplīmēšana. Daudzu darbības gadu laikā esam ieguvuši plašu pieredzi auto aplīmēšanā. Jūsu auto ir lielisks reklāmas nesējs un tā auditorija ir ļoti plaša. Mūsu speciālisti var veikt jebkuras sarežģītības pakāpes aplīmēšanas darbus – no pilnas auto apvilkšanas līdz dažādu uzrakstu uznešanas. Strādājam ar dažādām plēvēm, nodrošinot cenas un kvalitātes attiecību atbilstoši Jūsu prasībām.

Sadarbojoties ar mums, Jums nebūs jāsatraucas par termiņiem un atļaujām no atbildīgajām institūcijām, jo veicam saskaņošanu ar valsts un pašvaldības iestādēm (Pilsētas būvvalde, Valsts valodas dienests, Pieminekļu aizsardzības inspekcija).

Ja Jums jau ir gaismas reklāma, kura vairs nav vizuāli pievilcīga, varam veikt tās apkopi – lampu nomaiņu, tīrīšanu, LED diožu uzstādīšanu.

 

Kāpēc mēs

  1. Zinoša un prasmīga komanda
  2. Dažādu tehnoloģiju pārzināšana
  3. Darbu izpilde noteiktos termiņos
  4. Strādājam visā Latvijā un ne tikai
  5. Elastīga pieeja katram pasūtījumam